فاکتورهای کلیدی سئو داخلی


آیا سوالی دارید!  با ما تماس بگیرید 09125410218

اخبار و اطلاعیه

آخرین مقالات

ورود کاربران
slide slide slide slide slide

فاکتورهای کلیدی سئو داخلی

 

فاکتورهای مهم سئو

فاکتورهای مهم سئو

 

اینجانب مجید پراش خو متخصص سئو یا همان بهینه سازی سایت چند وقتی هستش عزیزانی رو میبینم که با مبلغ حدود صد هزار تومان اقدام به سئو سایت میکنن این دوستان از نظر بنده هیچ چیزی از بهینه سازی سایت نمیدونن بیشترین چیزی که از سئو میدونن در حد تنظیم پلاگین سئو یواست یا افزونه های دیگر سئو است بنده قصدم تخریب کسی نیست اما دوستان گلم  واقعا سئو کار مشکلی هستش احتیاج به یادگیری اون هم پیش اساتید خوب داره این موضوع واقعا بنده رو ناراحت کرده عزیزان بدونن سئو بالای ۲۴۰ فاکتور مهم که فقط در قالب یا تم یک وب سایت داره باید رعایت بشه حالا چه برسه به دیگر فاکتور ها امیدوارم سرتون درد نیاورده باشم بنده خودم افتخار شاگردی استادان بزرگی همچون جناب آقای رضا شیرازی داشتم و غیره.

 

چند وقتی است این مسئله ذهنم را مشغول کرده که چرا اکثر سایت هایی که می بینم (حتی وب سایت توسعه دهندگان وب )، هیچگونه توجه و دقتی در به کار گیری المان های ابتدایی و لازم برای سئو داخلی وب سایت نمی کنند. به این فکر افتادم که مطلبی در این مورد آماده کنم، تا شاید بتوانم کمک اندکی، به شماکرده باشم تا از بتدا سایتی خوش ساخت از نظر سئو داشته باشند.

همانطور که همه می دانیم، سئو یک تکنیک فوق العاده برای جذب ترافیک بیشتر به سایت شما و افزایش رتبه ی آن در موتور های جستجو می باشد. زمانی که بحث بهینه سازی وب سایت و یا بلاگ مطرح می گردد، دو فاکتور سئوی داخلی (On Page Seo) و سئوی خارجی (Off Page Seo) نقش اصلی را ایفا میکنند، که ما در این یادداشت تنها به سئوی داخلی وب سایت می پردازیم، چون قبل از انجام سئوی خارجی، ابتدا باید سئوی داخلی را به درستی انجام دهیم تا از نظر گوگل مورد تایید قرار بگیریم.

در این بحث به فاکتورهایی که باید در این باره مورد توجه قرار گیرند می پردازم و به شما توصیه میکنم که آنها را در سایت خود رعایت کنید تا حتی اگر در آینده به فکر سئو سایت خود افتادید، یک قدم جلوتر از بقیه باشید و با خیالی راحت تر این کار را انجام دهید، مطمئن باشید که گوگل به سایت هایی که قوانینشان را رعایت کرده اند، بیشتر از بقیه سایت ها اهمیت می دهد.

ادامه می دهیم

فاکتور های مهم در سئوی داخلی سایت:

فاکتور اول:

جستجو‎ی کلمات کلیدی

یکی از مهمترین فاکتور های سئو، آنالیز کلمات کلیدی ای است که توسط کاربران در اینترنت جستجو می شود. این فاکتور مهمترین جنبه سئو به شمار می رود. شما برای انتخاب کلمات کلیدی مربوط به وب سایتتان، بهتر است که از ابزار Google Keyword Planner استفاده کنید، زیرا به وسیله ی آن شما می توانید به دنبال کلماتی باشید که بیشترین جستجو را در ماه دارند و وقت خود را با کلمات با جستجوی کم تلف نکنید. مثلا اگر کلمه ی کلیدی شما در مورد طراحی سایت می باشد، فقط این کلمه هدف شما نمی باشد، بلکه باید کلماتی که نزدیک به این کلمه می باشند را نیز پیدا کنید، تا بتوانید از طریق آنها نیز ترافیک به سایت خود بیاورید، در عکس زیر نمونه ای جستجو شده در موردکلمه کلیدی “طراحی سایت” برای شما قرار میدهم تا ببینید که گستردگی کلمات کلیدی چقدر مهم است و چقدر می تواند به شما در سئو سایتتان کمک کند.

منبع : وب برندینگ

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

وب سایت:

متن و پیام شما:

»  تور تایلند
»  تور بانکوک
»  فاکتورهای کلیدی سئو داخلی
»  خرید شارژ همراه اول
»  آموزش تنظیمات سایت مپ وردپرس
»  آموزش طراحی HEO
»  آموزش سئو و بررسی فاکتورهای اسپم
»  حل مشکل ایندکس نشدن سایت در گوگل
»  پنل اس ام اس
»  دلایل افت ناگهانی سایت در موتورهای جستجو
» آموزش تنظیمات سایت مپ وردپرس
» آموزش طراحی HEO
» آموزش سئو و بررسی فاکتورهای اسپم
» حل مشکل ایندکس نشدن سایت در گوگل
» آموزش تنظیمات افزونه وردپرس سئو یواست
bar bot